Šiaulių regiono teisės gidas 1 :bbb 2018 : Bylų archyvas : TEISĖS GIDAS 

Svetainės meniu


Labiausiai lankomi svetainės puslapiai
1. Darbo teisė
2. Nekilnojamo turto savininkų
teisės ir pareigos

3. Šeimos teisė
4. Ieškinio padavimas teismui,
ką turėčiau žinoti

5. Nemokamos teisinės
pagabos kontaktai


Svetainėje yra
#7453: Svečiai
#1: Vartotojai
#5687: Registruoti vartotojai

# Yurii


Jūs čia svečias.
+ registracija


Archyvo pradžia : Naudinga informacija : 2018 :

Skyrius: 2018
.PARSISIŲSTI. .Šiaulių regiono teisės gidas  Populiariausios Populiarumas: Įvertinti bylą (Balsų: )
Aprašymas :  Nepriklausomos Lietuvos atkūrimo šimtmečio proga išleistas leidinys „Šiaulių regiono gyventojų teisės gidas“ yra antrasis VšĮ „Valetudo grupė“ leidinys (2015 m. buvo išleistas leidinys „Šiauliečio teisės gidas“). Leidinio viršelio vidinė pusė iliustruota Lietuvai labai svarbaus teisinio dokumento – 1918 m. vasario 16 d. nutarimo, kopijomis lietuvių ir vokiečių kalbomis. Šį dokumentą – Lietuvos Respublikos Nepriklausomybės Aktą – yra pasirašę net keturi šiauliečiai: Mykolas Biržiška, Jonas Vileišis, Steponas Kairys ir Alfonsas Petrulis.

Leidinys parengtas įgyvendinant projektą „Teisinės informacijos sklaida Šiaulių miesto gyventojų tarpe“ ir platinamas nemokamai. Šiam projektui įgyvendinti paramą skyrė:
* Šiaulių miesto savivaldybės administracija 500 Eur;
* Advokatų profesinė bendrija „iLAW“ 200 Eur;
* Arvydas Mockus 100 Eur.

„Šiaulių regiono gyventojų teisės gidas“ parengtas turint tikslą apibendrinti dažniausiai pasitaikančius klausimus civilinėje ir administracinėje teisėje, kad būtų išvengta neaiškumų, dviprasmybių, kreipiantis dėl pirminės ir (ar) antrinės teisinės pagalbos, siekiant praplėsti Šiaulių krašo gyventojų teisines žinias. Nors šis leidinys yra ribotos apimties ir tiražo, reikia tikėtis, kad jis bus naudingas Šiaulių krašto gyventojams, ieškantiems atsakymų į kylančius teisinius klausimus.

Pastabas ir pasiūlymus, ką galima būtų patobulinti ir kokios informacijos reikėtų šiame ar kituose leidiniuose, rašykite el. paštu admin@teisesgidas.lt. />
| Pranešti apie blogą bylą | Pranešti draugui |
- Puslapio generavimas: 0.29253 sekundės -